Międzyszkolny UKS Kolejarz Wolsztyn - strona nieoficjalna

• Międzyszkolny UKS Kolejarz APR Wolsztyn || www.aprkolejarzwolsztyn.pl

W weekend grał tylko młodzik.

• autor: mukswoladmin, 2013-04-22 12:52

Mecz zaczął się od wyrównanej gry. Zarówno młodzi piłkarze z Wolsztyna i Obry nie zyskali przewagi. Pierwsi bramkę zdobyli młodzicy MUKS-u. Lewą stroną urwał się obrońcą Znicza - Konrad Sokołowski, zagrał piłkę wzdłuż bramki, a całą akcję zamknął Jakub Adam ...

... i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania. Po tej bramce  zawodnicy z Wolsztyna stracili koncentracje i oddali inicjatywę gospodarzą.Znicz zyskał przewagę, czego efektem były dwie bramki wyprowadzone po szybkich akcjach i to młodzi adepci piłki z Obry schodzili na przerwę prowadząc 2:1.

Druga część to już bardzo dobra gra MUKS-u, czego efektem były trzy bramki.  Wyrównującą bramkę, zdobył aktywny Konrad Sokołowski, który odebrał piłkę obrońcy Znicza i będąc sam na sam pokonał młodego bramkarza z Obry. Bramka na 3:2 padła po ładnej akcji wolsztynian i pięknym strzale Marcina Hauzy w samo okienko bramki ! Rezultat spotkania ustalił Marcin Hauza. 4:2 ! Młodzi zawodnicy z Wolsztyna pokazali się z dobrej strony i w pełni zrehabilitowali się po niefortunnej porażce w ostatniej kolejce. Efekty na pewno przynosi praca na treningach, ponieważ MUKS grał ładnie dla oka, prezentując ciekawą i płynną grę.

Znicz Obra - MUKS Wolsztyn 2:4

Kadra meczowa: Dominik Nowak, Jakub Adam, Arkadiusz Piątkowski, Tomek Szafran, Tobiasz Tupaj, Mikołaj Adamczak, Oskar Dałkowski, Konrad Sokołowski, Marcin Hauza, Mikołaj Babuszkiewicz,  Alan Gertych, Jakub Ciftci, Jakub Ceglarek, Marcin Kucza, Jakub Drożdzyński .

Gratulujemy !

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.