Międzyszkolny UKS Kolejarz Wolsztyn - strona nieoficjalna

• Międzyszkolny UKS Kolejarz APR Wolsztyn || www.aprkolejarzwolsztyn.pl

MUKS na Dobiegniew Cup 2013 - Kat. U-15

• autor: mukswoladmin, 2013-07-05 11:09

Pelikan Łowicz, UKP Zielona Góra czy Stal Szczecin czyli rozlosowano grupy Dobiegniew Cup 2013 !

KATEGORIA U15:

Mecze na boiskach:
boiska A i D - kompleks sportowo-rekreacyjny ul. Leśna w Dobiegniewie,

1. Goal Academy Edynburg (Szkocja)
2. AMT Golzow (Niemcy)
3. MUKS Wolsztyn
4. Pelikan Łowicz
5. UKP Zielona Góra
6. Piast Strzelce Opolskie
7. Stal Pleszew
8. GKP Pszczew
9. Błękitni Dobiegniew
10. Stal Szczecin

O turnieju:

Turniej ZINA Dobiegniew Cup 2013 rozgrywany będzie na 10 boiskach w tym jednym z nawierzchnią sztuczną.
Każda drużyna biorąca udział w turnieju rozegra minimum 8 spotkań.
Dowozy na mecze poza terenem Dobiegniewa zapewnia organizator turnieju.

Zawodnicy zakwaterowani będą w zależności od wybranej opcji w ośrodku turystycznym w miejscowości Długie, w salach szkolnych (w szkołach na terenie Dobiegniewa) lub halach namiotowych rozlokowanych przy szkołach.
Uczestnicy wybierający opcję z zakwaterowaniem w szkołach lub halach namiotowych muszą zabrać ze spobą śpiwór, karimatę lub materac do spania.

Podczas turnieju zapewniamy pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie) w stołówkach szkolnych.
Zapewniamy także profesjonalną opiekę medyczną i ubezpieczenie zawodników.

Każdy uczestnik XIX edycji ZINA Dobiegniew Cup 2013 otrzyma komplet piłkarski (koszulka, spodenki) ufundowany przez partnera technicznego turnieju - firmę ZINA.

W trakcie trwania turnieju, jak co roku będą odbywały się również koncerty muzyczne gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej.
Dla uczestników wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Uczestnicy będą mogli również za darmo korzystać z kąpieli i sprzętu pływającego, na tutejszej plaży. Oferujemy również wycieczki krajoznawcze oraz spływy kajakowe i rejsy żaglówkami.

Do dyspozycji uczestników będą oddane do użytku w 2012 roku obiekty sportowo-rekreacyjne w miejscu odbywania rozgrywek, które zostaną udostępnione dla młodzieży bezpłatnie: korty tenisowe, ściany wspinaczkowe, boisko wielofunkcyjne.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.